حبوبات داریا
خانه / حبوبات / لوبیا / لوبیا چیتی / لیست قیمت لوبیا چیتی فله

لیست قیمت لوبیا چیتی فله

لیست قیمت لوبیا چیتی به صورت فله ای را چطور می توان  بدست آورد؟ خواص و ویژگی های لوبیا چیتی کدامند؟ مرکز کشت لوبیا چیتی در کشور کجاست؟ در این مقاله، به پاسخ این سوالات می پردازیم.

خواص لوبیا چیتی

لیست قیمت لوبیا چیتی

لوبیا چیتی یکی از انواع حبوبات و از خانواده لوبیا است. این نوع از حبوبات، محبوب اکثر مردم دنیا است و همه طعم و مزه آن را دوست دارند. برای برخی از رمدم دنیا، لوبیا چیتی مثل برنج یا سیب زمینی یک غذای اصلی و ثابت محسوب می شود. این لوبیا خوش مزه ترین نوع در بین خانواده خود است و خواص زیادی دارد. از جمله:

فیبر
پروتئین
آهن
منیزیم
فولات
کلسیم
ویتامین بی
تیامین
پتاسیم
ویتامین سی
آنتی اکسیدان

معروف ترین غذایی که با این لوبیا طبخ می شود، خوراک لوبیا چیتی است و بیشترین محبوبیت را بین مردم کشور امریکا دارد. لوبیا چیتی از نظر مواد معدنی، آهن و پروتئین موجود در داخل آن ببسیار نزدیک به گوشت است. از این ماده غذایی می توان به عنوان جایگزینی مناسب برای گوشت، استفاده نمود.
افرادی که رژیم های گیاه خواری دارند، برای تامین انرژی و پروتئین های مورد نیاز بدن خود بهتر است این ماده را در سبد غذایی خود قرار دهند. همچنین افراد قشرهای پایین تر جامعه، می توانند به جای گوشت لوبیا چیتی مصرف کنند.

قطب تولید لوبیا چیتی در ایران

لیست قیمت لوبیا چیتی

چند استان در کشور به کشت و پرورش و تولید انواع لوبیا مشغول هستند که از انها به عنوان مرکز تولید این محصول یاد می شود. از جمله این استان ها: لرستان، کرمانشاه و مرکزی هستند. در این استان ها، همه نمونه های لوبیا، از جمله لوبیای سفید، لوبیای قرمز، لوبیا چیتی، لوبیا چشم بلبلی و … تولید می گردد.

لیست قیمت لوبیا چیتی در بازار

برای اینکه لیست قیمت لوبیا چیتی را در بازار بدست آورید، باید به سراغ میادین بار بروید. یا اینکه به یکی از نمایندگی های توزیع این محصول در کشور مراجعه کنید. در این مراکز می توایند قیمت لوبیا چیتی فله و جزئی را بدست اورید. راه دیگر استعلام قیمت در اینترنت می باشد، که اخرین و به روز ترین قیمت ها را در اختیارتان می گذارد.
عواملی چون وضعیت آب و هوایی، میزان بارش ها، سطح کشت، میزان تولید و برداشت، میزان عرضه و تقاضا و … باعث تغییر و نوسانات قیمت لوبیا چیتی در بازار می شود. به طور کلی خرید فله ای این محصول از نظر اقتصادی به صرفه تر است.

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت حبوبات داریا
شماره موبایل: 09127496597
دفتر مرکزی تهران: 25917680-021
شماره فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: Dariatrade1@gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506

مطلب پیشنهادی

قیمت هر کیلو لوبیا چیتی ایرانی

قیمت هر کیلو لوبیا چیتی ایرانی

قیمت هر کیلو لوبیا چیتی ایرانی بسته به کیفیت آن بصورت عمده یا جزئی در …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
تماس واتس اپ
حبوبات داریا