حبوبات داریا
خانه / حبوبات / لوبیا / لوبیا قرمز / قیمت فروش انواع لوبیا قرمز فله

قیمت فروش انواع لوبیا قرمز فله

لوبیا قرمز فله چیست؟اگر به دنبال خرید انواع لوبیا قرمز هستید و قیمت فروش فله ای آن را نمی دانید، ما در این مقاله روش های استعلام قیمت آن را به شما می آموزیم. برای آشنایی با خواص و ویژگی های این نوع از حبوبات و طریقه خرید آن با ما همراه باشید.

حبوبات چیست

لوبیا قرمز فله

حبوبات دسته ای از گیاهان هستند، این گیاهان را فقط برای استفاده کردن از دانه های آنها می کارند. به طور کلی تمام حبوبات در سه دسته عدس، لوبیا و نخود قرار می گیرند. بزرگ ترین تولید کننده حبوبات در دنیا هندوستان است.
پر مصرف ترین نوع حبوبات موجود در دنیا لوبیا است. این حبوبات انواع مختلفی دارد که هر کدام از آنها ویژگی های خاص خود را دارا هستند. انواع لوبیا شامل لوبیا قرمز، لوبیا چیتی، لوبیا سفید، لوبیا چشم بلبلی، لوبیا کشاورزی، لوبیا سبز است.

انواع لوبیا قرمز در ایران

لوبیا قرمز، یکی از گونه های خانواده لوبیا است که خود دارای ارقام گوناگونی می باشد. انواع این لوبیا:

لوبیای قرمز معمولی
لوبیا گلی
لوبیای یاقوتی

است. این رقم جدید، با اصلاح ژنتیکی لوبیا قرمز، توسط مرکز تحقیقاتی اصلاح بذر و نهال در کشور تولید شده است.
میزان عملکرد و بار دهی آن نسبت به لوبیا قرمز معمولی بیشتر است. این رقم از نظر مقاومت و پایداری در برابر کم آبی و خشکی و نیز کیفیت و طعم ، به عنوان بهترین لوبیا قرمز در کشور شناخته شده است.

کشت لوبیا قرمز در ایران

قطب اصلی تولید و کشت لوبیا قرمز در ایران، شهرستان ازنا در استان لرستان و شهرستان خمین هستند. این دو شهرستان کوچک سالانه حجم زیادی از لوبیای کشور را تولید کرده و به بازارهای مصرف عرضه می نمایند.

قیمت فروش لوبیا قرمز فله

لوبیا قرمز فله

اگر می خواهید لوبیا قرمز را به صورت کلی و یا فله ای خریداری کنید، بهترین راه مراجعه کردن به مزارع کشت و پرورش ان و خرید مستقیم از کشاورزان است. به این ترتیب می توانید محصول را به ارزان ترین قیمت آن خریداری کنید.
راه دیگر مراجعه کردن به یکی از شعب مراکز توزیع و پخش این محصول در سرتاسر کشور است. در این مراکز هم می توانید لوبیا قرمز فله ای را با قیمت مناسب تهیه کنید.
و اسان ترین و سریع ترین راه خرید آن، استفاده از امکان فروش آنلاین انواع حبوبات در فضای مجازی و مراجعه به وب سایت بازار حبوبات ایران است. در این سایت می توانید تمامی اطلاعات مربوط به انواع حبوبات و آخرین قیمت های آنان را بدست آورید.

جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت حبوبات داریا
شماره موبایل: 09127496597
دفتر مرکزی تهران: 25917680-021
شماره فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: Dariatrade1@gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506

مطلب پیشنهادی

لیست قیمت لوبیا قرمز

لیست قیمت لوبیا قرمز در بازار تهران

لیست قیمت لوبیا قرمز در بازار تهران از طریق راه های ارتباطی گوناگونی نیز برای …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
تماس واتس اپ
حبوبات داریا