حبوبات داریا
خانه / حبوبات / عدس / قیمت خرید انواع عدس تهران

قیمت خرید انواع عدس تهران

عدس تهران از دسته حبوبات پر طرفدار و پر مصرف است. قیمت عدس تهران با توجه به نوع و کیفیت آن متفاوت است. روزانه خریداران زیادی برای خرید عمده و جزئی عدس روانه بازار این شهر می شوند.

قیمت عدس تهران

عدس تهران

بزرگترین بازار حبوبات ایران در کلان شهر تهران واقع شده است. در این بازار روزانه تولید کنندگان و خریداران زیادی به این بازار روی می آورند.
برخی از تولید کنندگان بهترین نوع عدس خود را به بازار تهران می آورند تا شاید چشم تجار و خریدارن عمده را به خود جلب کند و محصول خود را بفروشند.
ناگفته نماند خریدارن هم به دنبال خرید بی واسطه هستند، پس چه بهتر که از خرید عمده عدس باکیفیت را از تولید کننده تهیه کنند.
قیمت عدس در تهران متفاوت است. نوع عدس، کیفیت و دست چین بودن آن تاثیر زیادی در قیمت این کالا در تهران دارد.

انواع عدس

عدس تهران

عدس ها انواع مختلفی دارند، همه نوع آن منبعی عالی برای پروتئین، آهن و مواد معدنی ضروری می باشند. حال ما به انواع عدس می پردازیم:

عدس سبز؛ این نوع عدس از دیگر انواع عدس طعم بهتری دارد و در ایران برای استفاده در پلو بسیار پر طرفدار است. که به انواع زیر تقسیم می شود:

  • عدس سبز درشت
  • عدس سبز متوسط
  • عدس سبز ریز
  • عدس زرد؛ در اصل همان عدس سبز است که کنده شده است، به دلیل نداشتن پوست، این عدس رنگی زرد دارد و طعمی شیرین دارد، از ن نوع عدس برای انواع سوپ و خوراک استفاده می شود.
  • عدس قهوه ای؛ همان عدس قرمز است که پوست آن جدا نشده است، متاسفانه این نوع عدس در ایران بصورت چشم گیری کشت نمی شود. زمان پخت این عدس نسبت به سایر عدس ها کمتر است.
  • عدس قرمز؛ در واقع نوع پوست کنده شده ی عدس قهوه ای می باشد. این عدس بعد از پخت رنگ خود را تا حدی از دست می دهدو بی رنگ می شود. از این نوع عدس هم در سوپ و خوراک استفاده می شود.
  • دال عدس؛ دال عدس هم همان عدس قرمز است که به دو نیم تقسم شده است. دال ریشه زبان هندی دارد و به معنی دو نیم شدن است. ایز این نوع عدس هم در خوراک و سوپ استفاده می شود.
  • عدس سیاه؛ این نوع عدس بسیار ریز است و درون آن کرمی رنگ است. این نوع عدس در مکان های خشک و خنک مانند شهر های بهاباد و آسفیچ یزد کشت می شود. این نوع عدس بسیار کمیاب است و در بازار عدس تهران می توان آن را یافت.
جهت خرید این محصول می توانید با ما در ارتباط باشید:
شرکت حبوبات داریا
شماره موبایل: 09127496597
دفتر مرکزی تهران: 25917680-021
شماره فاکس: 43855680-021
پست الکترونیکی: Dariatrade1@gmail.com
سامانه پیامکی: 50002204506

مطلب پیشنهادی

فروش دال عدس

فروش دال عدس کانادایی ملو و ۷۷۷

این مجموعه به عنوان مرکز پخش عدس در ایران، دال عدس کانادایی با برند های …

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.
تماس واتس اپ
حبوبات داریا